Menu Zavřeno

Úklid domácností Ostrava

Úklid domácností, domů a bytů

Pravidelný i jednorázový úklid domácností Ostrava. Objednejte si úklid domácnosti v Ostravě a zapomeňte na starosti s úklidem. Cenově dostupný úklid, od žehlení až po vytírání a vynášení odpadků. Chcete se po návratu z práce  vrátit do krásně uklizeného a čistotého bytu či domu? Zajistíme Vám úklid domácnosti v Ostravě a okolí. Záleží na vás, jaké činnosti úklidu si u nás objednáte a v jakém rozsahu pro vás úklid Vaší domácnosti budeme zajišťovat.
Zajistíme pro Vás pravidelný nebo jednorázový úklid, generální úklid, mytí oken, a spoustu dalšího. Záleží jen na Vás, jaký druh úklidu si vyberete a co si přejete do úklidu domácnosti zahrnout. Hledáte paní na úklid? Naše hospodyně se o vše postará.

Čistící prostředky:

Potřebné čisticí prostředky a náčiní na jednorázový, pravidelný nebo generální úklid úklid si sami zajišťují naši zákazníci. Každá domácnost má osvědčené a vyzkoušené čistící prostředky, které v domácnosti používá a také tím zabráníme případným alergiím, či poškození nábytku obkladů, podlahy, apod. použitím nevhodného prostředku. V případě Vašeho přání čisticí prostředky samozřejmě zajistíme. V případě mytí oken, čištění koberců všechny prostředky poskytuje naše společnost.

.

Úklidové domácností Ostrava - profesionálně, odpovědně a spolehlivě!

Jedna stálá hospodyně
Máme velké zkušenosti s úklidem rodinných domů a bytů. Nabízíme profesionální úklidové služby, paní na úklid se postarají o Vaši domácnost.
Zaměřujeme se na kvalitní úklidové služby poskytované hospodyněmi, které jsou za svoji náročnou práci adekvátně zaplaceny.

Zajišťované činnosti úklidu domácností

  • Utírání prachu a ometání pavučin z dostupných míst (do výšky 1.7m)
  • luxování a čištění koberců
  • Úklid sociálního zařízení
  • Úklid kuchyňské linky, umytí dřezu, úklid nádobí
  • Úklid šatstva
  • Ustlání, a převlékání ložního prádla (dle vašich požadavků)
  • Likvidace odpadků
  • Zalévání květin
  • Žehlení (podle zájmu klienta)
  • Praní
úklid domácností
Investice do hospodyně vám umožní věnovat  se více rodině nebo svým koníčkům.

Nabízíme také úklid

Úklid kanceláří a administrativních prostor, kompletní úklidové služby a hygienický servis. Úklid administrativních prostor najdete zde

Zajišťujeme denní i noční úklidy komerčních prostor, nákupních center, skladů apod. Provádime kompletní úklid,podle Vašich požadavků. Úkli dkomečních prostor najdete zde

Nabízíme postavební úklid, úklid po malování, rekonstrukci, nebo jiných stavebních úpravách. Pro klienty z Ostravy a okolí zajistíme úklid po všech typech řemeslných prací. Úklid po stavebních pracích najdete zde

Úklid domácností, domů a bytů - ceník

Druh práce
Jednorázový úklid
(úklid domácností pro soukromou osobu)

od 259 Kč/hod/pracovník
(125 Kč + 15% DPH)
Pravidelný úklid
(úklid domácností pro soukromou osobu)
od 210 Kč/hod/pracovník
(183 Kč + 15% DPH)
Mytí oken
(kalkulace v m2 myté plochy)
od 21 Kč/hod/pracovník
(18 Kč + 15% DPH)
Žehleníod 210 Kč/hod/pracovník
(183 Kč + 15% DPH)
Čištění koberců
(kalkulace na m2)
od 28 Kč/hod/pracovník
(24 Kč + 15% DPH)

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%, v případě úklidu pro firmu je připočítáne DPH 21%. Cena dopravy po Ostravě 160,- Kč + 21% = 194,- Kč (neplatí pro pravidelný úklid).

Úklid Sobota+Neděle+Svátek příplatek + 20% !!

Cena celkem od: 549 Kč /týden

Odeslání poptávky je pouze informativní a není součástí smlouvy o poskytovaných službách.

Minimální doba práce hospodyně ve městě jsou 3 hodiny při návštěvě, mimo město dohodu. Účtuje se každá započatá celá hodina s tolerancí 15 minut.

Naše služby úklid domácností Ostrava Vám zajistíme nejen v Ostravě, ale také blízkém okolí. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v úklidu domácností v Ostravě a cenově dostupné služby pro nové i stávající klienty.