Menu Zavřeno

Malíři Ostrava

Malíři Ostrava | malování interiérů a firem Ostrava

Malování pokojů a malování bytů i o víkendech. Profesionální služby malíře pokojů - Ostrava a okolí. Malíři Ostrava, rozumné ceny, úklid..

Před malováním zajistíme pokrytí místnosti proti zbytečnému nepořádku a ušetříme tím práci při následujícím úklidu po malování. V případě nutnosti odstraníme starou malbu. Při větších nerovnostech srovnáme povrch stěrkovou omítkou. V případě, plísně na stěnách použijeme protiplísňový nátěr. Při opravách prasklin  použijme buďto pružné tmely, nebo silikon. Samotnou výmalbu provádime nejdříve podkladovou barvou a až poté finální barvou. S barev doporučujeme DULUX, JUPOL, HET, nebo Primalexem PLUS. S výběrem barev Vám rádi poradíme. Malíři pokojů Ostrava – nabízí veškeré malířské služby. Chcete vymalovat pokoj nebo celý byt, dům? Naši malíři pokojů jsou vám plně k dispozici.

Malíři Ostrava – působíme po celém Moravskoslezském kraji – Ostrava, Karviná, Havířov, Orlová, Frýdek-Místek, Opava a okolí.

Malujeme komerční prostory, nebytové prostory, byty, domy. Nabízíme malování na “klíč”. Ušetříme Vám čas, peníze a stres. Provádíme přípravné práce, úpravu podkladu sádrováním a tmelením, přesun a zakrývání nábytku. Provedeme hrubý úklid!
malíři Ostrava
Malíři Ostrava 1

Rozumné ceny a výborná kvalita!!

Pro naše zákazníky mimo město Ostrava nabízíme malířské služby i v dalších městech Moravskoslezského kraje:

Jak bude probíhat komunikace?

Po Vašem kontaktovaní e-mailem nebo telefonicky, si s Vámi dohodneme prohlídku, na základě které Vám vypracujeme cenovou Nabídku. Po následné dohodě vybereme termín prací.