Menu Zavřeno

Úklid kanceláří

Kompletní úklid kanceláří a administrativních budov

Úklid kanceláří a administrativních prostor, kompletní úklidové služby a hygienický servis. Zajistíme  pravidelné i jednorázové úklidové služby. Provádíme úklid menším i větším zákazníkům, provedeme úklid Vaší kanceláře, i celé kancelářské budovy. 

Pro nacenění budeme potřebovat informace:

  • Rozsah uklízené plochy 
  • Rozsah úklidu
  • Pravidelnost úklidu – zajistíme jednorázový, generální i pravidelný úklid kanceláří
Před dohodnutím požadovaného úklidu, pro přesnější nacení a vyslechnutí požadavků zákazníka, uklízený prostor osobně navštívíme. Úklid kanceláří provádíme podle Vašich potřeb, úklid zajišťujeme ve sjednaných dnech i časech, uklidíme vám v kterýkoli den, včetně víkendů, obvykle mimo pracovní dobu. Pokud máte kanceláře v Ostravě, dopravu nabízíme zdarma. V případě pravidelného úklidu, k Vám po domluvě, v rámci možností, může docházet na provádění úklidu stále stejný zaměstnanec.
V případě Vaší spokojenosti je možné si také najmout naše zaměstnance na úklid Vaší domácnosti.

Vždy se snažíme o maximální pečlivost a své zaměstnance náhodně kontrolujeme.

Snažíme se tím omezit případnou nedbalost uklízeček a minimalizujeme možné potenciální nedostatky. Velice nám záleží na spokojenosti klientů a snažíme se pro to dědat maximum. 

V rámci úklidu kanceláří nabízíme:

uklid po malování

Jsme profesionální úklidová firma Ostrava a snažíme se provádět úklid co nejrychleji při zachování maximální spolehlivosti. Naším cílem je převzít za Vás všechny starostí spojené s úklidem. Dělejte to, v čem vynikáte, a starost o úklid Vaší kanceláře přenechte nám.

Nabízíme také úklid

Úklid domácností

Potřebujete jednorázový či pravidelný úklid vaší domácnosti? Nemáte na úklid čas, nebo jen raději využijete volný čas s vaší rodinou nebo kamarády namísto uklízení? V takovém případě Vám nabízíme  řešením a to kompletní úklid vašeho domu. Více zde

Postavební úklid

Nabízíme postavební úklid, úklid po malování, rekonstrukci, nebo jiných stavebních úpravách. Pro klienty z Ostravy a okolí zajistíme úklid po všech typech řemeslných prací. Úklid po stavebních pracích najdete zde

Úklid komerčních prostor

Zajišťujeme denní i noční úklidy komerčních prostor, nákupních center, skladů apod. Provádime kompletní úklid,podle Vašich požadavků. Úkli dkomečních prostor najdete zde

Úklid kanceláří Ostrava - ceník

Ceny pro každou poptávku připravujeme na míru dle Vašich požadavků tak, ať můžeme garantovat Vaši spokojenost a stoprocentní výsledek.

Zajistíme Vám také úklid komerčních nemovitosti v Olomouci !