Menu Zavřeno

Komplexní úklidové služby Ostrava

Zajistíme úklid kanceláří, komerčních, obchodních, administrativních a průmyslových prostor.

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Zajistíme Vám kompletní úklid kanceláří a administrativních budov. Přizpůsobíme harmonogram úklidu pro vaše potřeby.

úklid komerčních prostor

Úklid KOMERČNÍCH prostor

Úklid obchodů, skladů, restaurací, prodejních center. V rámci úklidových služeb můžeme zajistit kompletní hygienický servis.

úklid domácností

Úklid domácností

Jednorázový nebo pravidelný úklid vaší domácnosti. Poradíme si s každým úklidem.

úklid po řemeslnících

Úklid po řemeslnících

Zajistíme úklid po všech typech řemeslných prací, malování, atd. Pracujeme pečlivě ale také rychle.

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY? MÁTE ZÁJEM O NEZÁVAZNOU POPTÁVKU?

Úklidové práce nechte na nás!

Máme zkušenosti s veškerými druhy úklidu v různých  objektech. Zajišťujeme pravidelný i nárazový úklid. Náš úklidový tým tvoří spolehlivé, bezúhonné a  prověřené hospodyně, které zaručují kvalitní práci, přesto pro Vaši maximální spokojenost provádíme kontroly prováděných úklidů. Naši zaměstananci si vyslechnou Vaše požadavky na úklidové služby a budou se snažit najít společně výhodné řešení podle Vašich individuálních potřeb.

Pro úklid používáme kvalitní ekologicky šetrné čisticí prostředky, určené pro profesionální použití. Tyto přípravky tedy neohrozí vaše zdraví ani kavlitu pracovního prostředí.

Zbavíme vás starostí s úklidem – ať už doma, nebo v práci. Našimi přednostmi jsou, poctivost, pečlivost, vstřícnost a diskrétnost, při zachování přijatelných cen, aniž by utrpěla kvalita.

Provádíme úklidové služby a celkový generální úklid po malování, či rekonstrukci. Vyhotovíme rozpis úklidu a cenovou nabídku úklidových služeb dle Vašich požadavků. Zajistíme, kompletní úklid Vaší budovy – od úklidu sociálních zařízení (včetně doplňování hygienického materiálu) až po utření prachu v kancelářích.

Máme převážně dlouhodobé, ale také nové zákazníky

Nabízíme úklidové služby především v Ostravě a okolí, ale také po celém Moravskoslezském kraji.  Provádíme úklid firem, domácností, i nebytových prostor.

Úklidové služby Ostrava

Úklidové služby zajišťujeme v Ostravě a nejbližším okolí. Spokojení klienti jsou pro nás závazkem k udržení služeb na vysoké úrovni .