Menu Zavřeno

Automatické vstupní dveře, brány a závory

Servis modernizace a údržba, vstupních a vjezdových zařízení

zkušenosti, rozumné ceny!

Servis a montáž - brány, vrata, závory

Zajišťujeme kompletní servis vjezdových zařízení. Provádíme montáž, opravy automatických vstupních systémů.

Automatické dveře

Servis vstupních zařízení

Rychlý servisní zásah, každý technik je kompletně vybaven měřícími a testovacími přístroji. Pravidelně školení a vzdělaní, garantují odborný servisní zásah.

Modernizace automatický bran a dveří

Modernizace automatických dveří a bran od menších vylepšení, až po celkovou výměnu. Modernizací získate větší spolehlivost a bezpečnost a také delší živostnost zařízení!

Havarijní opravy - Servis - Modernizace

Nabízíme kompletní servis a montáž automatických dveřních a vratových systémů. Klademe velký důraz na dodržování dohodnutých termínů a kvalitně a profesionálně provedený servis. Pro každého zákazníka se snažíme najít vhodné řešení. Provádíme servis garážových vrat, automatických dveří, vjezdových bran, pohonů.

Servis  –  jeden servisní partner pro všechny běžné typy vstupních a vjezdových zařízení – dveře – brány – závory – garážová vrata – nakládní můstky – sekční vrata – rolovací vrata – rychloběžná vrata.

Modernizace – technik provede zdarma poradenství a výběr vhodného a účelného řešení.

Termíny servisních prohlídek hlídáme za vás, včas vás informujeme o blížící se době servisu VZT a dohodneme si s vámi termín další servisní prohlídky.

Pravidelný servis je možné provádět na základě servisní smlouvy, díky čemu získáte:

  • výhodnější cenu na servsní materiál
  • garantovaný dojezd na havarijní zásah
  • prodloužení živostnosti servisovaného zařízení

Pravidelně prováděný servis Vám zajistí správnou funkci vstupních automatických zařízení!

Nabízíme provádění servisních oprav vrat a automatických dveří po celém Moravskoslezském kraji.  Rychlý a dostupný servis pro každého!

Servis automatických dveří Ostrava

Snažíme se naším klientům vyjíst vstříc nejen v rychlosti prováděných oprav a servisních zásahů, ale také spolehlivostí a odborností prováděných činností, tak abychom naše služby udrželi na vysoké úrovni .