Menu Zavřeno

Úklid po malování Ostrava

Úklid po malování a stavebních pracích – Ostrava

Máte za sebou malování, rekonstrukci, nebo jiné stavební úpravy? Po řemeslnících zůstala neuklizená podlahu, zašpiněná okna, parapety atd. Pro klienty z Ostravy a okolí zajistíme úklid po všech typech řemeslných prací. Pracujeme pečlivě ale také rychle.

Zajistíme Vám:

  • Úklid po stavebních pracích (Ostrava)
  • Úklid po rekonstrukcích (Ostrava)
  • Úklid po malování (Ostrava)
Úklid po malování nebo po řemeslnících je velmi náročný. Zejména odstranění nečistot, zbytků nátěrů, stavebního prachu, zbytků lepidel, silikonu, spárovacích hmot a dalších nečistot vyžaduje velmi důkladné čištění tak, aby nedošlo k poškození podkladového materiálu. Úklid po  rekonstrukci nebo malování provádí osvědčení úklidoví specialisté, kteří dodržují diskrétnost.
Úklid po stavebních pracích je možné realizovat v dohodnutém termínu podle požadavků zákazníka, kterým se snažíme plně přizpůsobit. Vše uklidíme za vás !

V rámci úklidu provádíme:

uklid po malování

Jsme profesionální úklidová firma Ostrava a snažíme se provádět úklid co nejrychleji při zachování maximální spolehlivosti, tak aby Vaše nové prostory mohly být uvedeny co nejdříve do provozu.

Nabízíme také úklid

Úklid domácností

Potřebujete jednorázový či pravidelný úklid vaší domácnosti? Nemáte na úklid čas, nebo jen raději využijete volný čas s vaší rodinou nebo kamarády namísto uklízení? V takovém případě Vám nabízíme  řešením a to kompletní úklid vašeho domu. Více zde

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a administrativních prostor, kompletní úklidové služby a hygienický servis. Úklid administrativních prostor najdete zde

Úklid komerčních prostor

Zajišťujeme denní i noční úklidy komerčních prostor, nákupních center, skladů apod. Provádime kompletní úklid,podle Vašich požadavků. Úkli dkomečních prostor najdete zde

Generální úklid, úklid po malování a řemeslnících - ceník

Druh práceKč/m2
Generální úklid (mytí světel, dveří, radiátorů, drobného zařízení, nábytku, podlah, obkladů, oken, soc. zařízení)
nezahrnuje čištění koberců a čalounění
40 až 50 Kč
Generální úklid po malování a řemeslnících (mytí světel, dveří, radiátorů, drobného zařízení, nábytku, podlah, obkladů, oken, soc. zařízení)
nezahrnuje čištění koberců a čalounění
50 až 70 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH !!

Úklid Sobota+Neděle+Svátek příplatek + 20% !!