Menu Zavřeno

Fit-out interiérů

Zařizujete nové prostory v interiéru, provádíte Fit-out kanceláří, obchodních, nebo prodejních prostor? Pomůžeme vám s kompletním projektem od A do Z.

S námi ušetříte čas a starosti s koordinováním a sháněním více dodavatelů. Převezmeme celou vaši zakázku a zralizujeme ji podle vašich představ.

Fit-out je ideálním řešením pro firmy, které požadují nejvyšší kvalitu v jednotném designu. Díky dlouhodobým zkušenostem s řízením a kontrolou stavby, vám dokážeme zajist celkovou úsporu nákladů.

Jak Fit-out probíhá

Celý proces Fit-outu zahrnuje návrhy výsledného interiéru, kalkulace ceny, zpracování projektové dokumentace, jednání na příslušných úřadech, ale také samotnou realizaci.

Fit-out interieru

Zařídíme Fit-out Vašich prostor tak, aby byl vhodný nejenom pro práci, ale i pro setkání s Vašimi klienty. Zajistíme stavební a bourací práce.

Pro korporátní klientelu zajistíme celkový  návrh  prostor tak, aby byl vhodný pro budování jejich dlouholeté strategie. Jednotný návrh Firemních prostor významně zlevňuje a urychluje díky specifikovaným technickým požadavkům a určeným materiálům, budování nových poboček.