Menu Zavřeno

Návrhy interiérů, design

Návrhy interiérů - Bytový architekt

Bytový designér s dlouholetými zkušenostmi, nabízíme návrhy interiéru a realizace bytů, domů i komerčních prostor. Bytový architekt Ostrava - vylepšete design svého domu, 3D návrhy interiérů, dekorace, design od profesionálů

Bytový architekt, Ostrava/ČR

Navrhneme pro Vás praktický, moderní interiérový design, tak aby splňoval Vaše představy a styl.

Bytový Design

Bytový architekt připraví několik variant řešení Vašeho interiéru, ze kterých si vyberete návrh který se Vám bude libít. Potom designér navrhne interiér podle vašich požadavků a k vaší spokojenosti. Přání a potřeby našich klientů stavíme vždy na první místo.
Bytový design

Komerční Design

Zajistíme vám návrhy interiéru obchodů, kanceláří, ordinací, hotelů, apod., včetně realizace těchto projektů. Naším cílem je vytvořit zajímavý design, který přispívá k jedinečnosti celkového vzhledu a to v souladu s vaší obchodní značkou a firemní strategií tak, aby se vaši zákazníci u vás cítili příjemně.
Návrhy komerčních inetriéru

Bytový architekt navrhne celkový interiérový design

Práce designéra začíná ososbní schůzkou, kde společně ujasníme vaší představu o bydlení, vaše možnosti a potřeby. Dohodneme se na postupu od návrhu interiéru až po realizaci interiéru. Provedeme zaměření interiéru, připravíme kalkulaci na návrhy interiéru dle vašich zadání a časový harmonogram. Na základě těchto informací začneme vytvářet váš interiér

Ke klientům máme vždy individuální přístup, vyslechneme si vaše představy. Vytvoříme nejdříve návrh dispozičního řešení interiéru, pak navrhujeme celkové zařízení včetně nábytku, barevného řešení a dekorací. Tyto návrhy představíme v podobě 3D vizualizací pro jednotlivé interiérové prostory, pro vytvoření představy designu vašeho nového interiéru. Konečný návrh složí také jako podklad pro realizaci a obsahuje veškerou potřebnou dokumentaci.

Zajistíme vám kompletní realizaci a veškeré práce související s provedením zakázky. Zaměstnáváme, nebo doporučíme tým spolehlivých pracovníků. Zařídíme dodávku veškerého vybavení od nábytku, spotřebičů až po nejrůznější doplňky. Vedle základních stavebních činností, zajistíme dodávku osvětlení, elektroinstalace, sádrokartonové konstrukce, výmalby.

Účelné funkční zařízení a sladěný interiér vytváří tu správnou atmosféru domova. Vhodný výběr bytových doplňků a a dekorací dokáže po designové stránce vylepšit celý interiér. Takové doplňky mohou zvýšit úroveň celého bydlení a také mohou být nejen krásné, ale i praktické. Designér vám pomůže najít správné doplňky a dekorace vhodné přímo váš design interiéru.

Návrhy interiérů domů, bytů a komerčních prostor

Navrhujeme interiéry, které jsou praktické moderní, ergonomicky propracované, pohodlné a krásné. Vytváříme nové prostorové a dispoziční řešení a originální designy podle požadavků a možností zákazníka. Jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru. S námi máte možnost ušetřit čas i finance při zařizování vašeho bydlení!

Provádíme realizaci návrhů interiérů pro sokroumé i komerční prostory. Pomůžeme s rekonstrukcí, či celkovou přestavbou “na klíč” v Ostravě a okolí. Kroky realizace konzultujeme s klientem tak abychom zajistli kvalitu a perfektní provedení.

Návrhy interiérů

Věříme, že i s omezeným rozpočtem lze vytvořit funkční a stylový interiér!

Bytový design

Navrhujeme designové interiéry jak v v lokalitách Ostrava, Praha, tak po celé ČR. Zaměřujeme se na interiérový design, vytváříme návrhy bytového interiéru, včetně návrhů nábytku a dekorací. Rádi zajistíme také jeho kompletní realizaci. Veškeré návrhy interiérů bytů, domů a komerčních prostor, zpracovává zkušený bytový architekt – designér. Navrhujeme interiéry s ohledem na moderní trendy a funkčnost.

Návrhy

Interiéry

Bytový designér

Bytový architekt

Design a interiéry bytů, domů a komerčních prostor

Design a interiéry soukromých nebo veřejných prostor můžou být velmi rozdílné, celkový interiér odráží také náš styl a způsob života, a je ovlivněn našimi požadavky a finančními možnostmi. Pomůžeme Vám při vytvářenní Vašeho interiéru, využijte komplexních služeb bytového architekta, interiérového designéra od návrhů interiérů až po jeho realizaci na klíč. Navrhneme Vám interiér podle módním trendům, ale také vždy podle Vašich přání a požadavků

Kompletní služby v oblasti designu a návrhů interiérů

 • Konzultace a odborné poradenství
 • Dispoziční řešení obytných a komerčních prostor
 • Návrhy stavebních úprav – přestavba, instalace, montáž
 • Re-Design interiérů
 • 2D a 3D vizualizace návrhu interiéru
 • Interiérový design a koncept
 • Návrh pokoje, kuchyně, koupelny a dalších prostor
 • Barevné poradenství interiéru
 • Malířské a natěračské práce
 • Výběr zařízení, osvětlení a dekorace
 • Návrh nábytku na míru
 • Osvětlení – výběr svítidel
 • Technické zajištění – organizace a dozor provedených prací.
 • Aranžování a dekorování
Nechte si zpracovat návrch interiéru