Menu Zavřeno

Servis a montáž vzduchotechniky

Servis a údržba, instalace a správa vzduchotechnických jednotek.

zkušenosti, rozumné ceny!

Servis a montáž - vzduchotechniky

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a MAR. Provádíme montáž, servis a opravy vzduchotechnických zařízení.

Servis vzduchotechniky

Servis vzduchotechniky

Výměna, popř. čištění filtrů, kontrola funkčnosti jednotek, opravy úniku kondenzátu, opravy hlučnosti jednotek, snížení výkonu, kontrola točivých a pevných částí VZT jednotek, jejich promazání, seřízení, výměna servopohonů, čidel, motorů, měření průtoku vzduchu, diagnostika, nastavení a řešení závad systémů MaR

Montáž vzduchotechniky

Návrh vzduchotechniky podle  podmínek a požadavků ostatních technologií, návrh vzduchotechnického zařízení dle požadavků klienta, dodávka a montáž vzduchotechnického zařízení, regulace VZT systémů, dodávka systému měření a regulace.

Servis vzduchotechniky nechte na nás!

Nabízíme kompletní servis a montáž vzduchotechniky. Klademe velký důraz na dodržování dohodnutých termínů a kvalitně a profesionálně provedený servis. Pro každého zákazníka se snažíme najít vhodné řešení. 

Servis vzduchotechniky – Nabízíme Vám rychlý a kompletní servis vzduchotechniky. Spolehlivě vyřešíme jakýkoli problém s Vaší vzduchotechnikou. Pravidelný servis a údržba a servis jsou velmi důležité pro správný chod a účinnost vaší vzduchotechniky. Servis a údržbu provádějí odborní servisní technici. Snažíme se o rychlý výjezd k vámi nahlášenému servisnímu případu.

Montáž vzduchotechniky – Montáže, demontáže VZT   provádíme na základě vašich požadavků, k vaší  spokojenosti. Samozřejmostí je bezplatná návštěva a následné zpracování cenové nabídky. 

Termíny servisních prohlídek hlídáme za vás, včas vás informujeme o blížící se době servisu VZT a dohodneme si s vámi termín další servisní prohlídky.

Vzduchotechnika, zkráceně VZT je zařízení zajišťující distribuci a úpravu vzduchu. Podle typu a funkce je možné je rozdělit na:

  • ohřívání vzduchu
  • chlazení vzduchu
  • odvlhčení, vlhčení vzduchu

Pravidelně prováděný servis Vám zajistí správnou funkci vzduchotechnických zařízení!

Nabízíme provádění servisních oprav vzduchotechniky po celém Moravskoslezském kraji.  Servis a montáž VZT provádíme převážně ve firmách,  komerčních prostorech, ale pomůžeme vám i v domácnostech.

Servis vzduchotechniky Ostrava

Snažíme se naším klientům vyjíst vstříc nejen v rychlosti prováděných oprav a servisních zásahů, ale také spolehlivostí a odborností prováděných činností, tak abychom naše služby udrželi na vysoké úrovni .