Menu Zavřeno

Údržba a úklid nemovitostí

Rozsah našich služeb nabízí zajištění veškerých potřeb a úkonů v oblasti Facility Managementu. Po dohodě s Vámi, navrhneme optimální kombinaci služeb na míru konkrétní nemovitosti.
Nabízíme profesionální správu a údržbu nemovitostí, servis nemovitostí, čištění prostor, úklidové práce a pravidelný úklid nemovitostí, stavební práce. SM Facility je připravena zajistit všechny služby dle Vašich požadavků.

Zajišťujeme práce a služby nejen v komerčních a administrativních budovách

Moravskoslezský kraj - Ostrava, Frýdek Místek, Karviná, Havířov, Bohumín, Opava, Krnov, Bruntál ...

Přehled a nabídka služeb - SM Facility

Technická správa budov

Poskytujeme komplexní služby, spojené s technickou správou budov a nemovitostí. V rámci správy budovy nabízíme zajištění povinných revizí a nutných sevisů podle platné legislativy, běžnou údržbu a potřebné opravy.

Property management

Nabízíme property management pro zajištění optimální správy nemovitosti a kvality služeb. Snižování energetické náročnosti, zajištění obsazenosti budovy.

Úklidové služby

Zajistíme úklid kancelářských a komerčních budov. Provádíme generální úklid po malování, či rekonstrukci. Vyhotovíme rozpis úklidu a cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby navrhneme s ohledem na bezpečnostní rizika a na míru požadavků klientů. Nabízíme také recepční a vrátné služby, zapezpečení akcí.

Malířské práce

Výhodné ceny, kvalitní služby, malování pokojů Ostrava, malíři natěrači, malby interiérů a exteriérů, různé barevné odstíny, komplexní malířské a natěračské práce.

Stavební a řemeslné práce

Zabýváme se rekonstrukcemi domů, a komerčních objektů, kanceláří, rekonstrukcí bytů a bytových jader. Zajistíme vaši kompletní rekonstrukci a další práce spojené se stavební úpravou.

Údržba zeleně

Zajistíme úpravu a údržbu zeleně, budeme vám udržovat trávníky, zahrady, terasy a další venkovní výsadby.

Návrhy interiérů, design

Zařizujete nové prostory v interiéru, provádíte Fit-out kanceláří, obchodních, nebo prodejních prostor? Pomůžeme vám s kompletním projektem od A do Z.

Oblast působení

NAŠE SLUŽBY ZAJIŠŤUJÍ POTŘEBY NEJČASTĚJI TĚCHTO TYPŮ BUDOV

Nabízíme komplexní spektrum služeb, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a požadavkům. Naši kvalifikovaní a zkušení pracovníci vám poskytnou vysokou úroveň profesionality a spolehlivosti, aby vaše nemovitosti byly v optimálním stavu. Můžete se spolehnout na naši flexibilitu a přizpůsobení se vašim individuálním požadavkům. Naše ceny jsou konkurenceschopné a odpovídají kvalitě služeb,  kterou poskytujeme.