Menu Zavřeno

Úklid komerčních prostor Ostrava

Zajišťujeme denní i noční úklidy komerčních prostor, nákupních center, skladů apod. Provádime kompletní úklid, strojově i ručně uklidíme podlahové plochy a povrchy. Podle Vašich požadavků, Vám samozřejmě umyjeme okna a výkladní skříně, provedeme úklid schodiště, umyjeme zábradlí, vyneseme odpadky.

Veškerý úklid komerčních prostor provedeme ve Vámi zvoleném terminu. S námi ušetříte čas a starosti s koordinováním a sháněním více dodavatelů. Převezmeme celou vaši zakázku a zralizujeme ji podle vašich představ.

Údržba a úklid prodejních prostor včetně zázemí je v obchodní činnosti nezbytná.

Spolehlivý úklid komerčních prostor

Nabízíme jednorázový nebo pravidelný úklid obchodních a komerčních prostor v Ostravě a okolí.  Nezatěžujte Vaše odborné zaměstanance úklidem a nechejte jim prostor pro nabízení maximálních služeb Vašim zákazníkům. Úklid komerčních prostor nechte na nás. Postaráme se kompletně o úklid Vašich komerčních prostor v Ostravě od A do Z.

úklid komečních prostor

Úklidové služby komerčních a obchodních prostor

Snažíme se Vám zajistit kvalitní úklidové služby, proto úklid komerčních prostor zajišťují školení a bezůhonní zaměstnanci, pro stoprocentní spokojenost s úklidem, proškolíme zaměstnance na vaše konkrétní specifika. Veškeré úklidové služby zajišťujeme na základě vašich požadavků, bez následků na provoz komerčních prostor.

Před započetím spolupráce připravíme podle vašich požadavků plán úklidu. Díky přesnému harmonogramu úklidu máte jistotu, že Vaše prostory budou vždy připravené na běžný pracovní den. Úklid provedeme v ranních i nočních hodinách a přizpůsobíme se vaší otevírací době.

Při nacenění Vaší zakázky zohledňujeme velikost prodejny a konkrétní požadavky na úklid.

Úklid ubytovací zařízení

Nabízíme také komplexní úklidové služby pro Váš hotel, ubytovnu, nebo penzion. Díky našim pracovnicím budou pokoje a společné prostory vždy uklizené! Starosti s vysáváním a mytím podlah, výměnou prádla, údržbou sociálních zařízení, doplňováním hygienických potřeb, žehlením, praním, mytím oken, nebo hlášením závad na pokojíchnechte na nás!

MÁTE ZÁJEM O ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR? Kontaktuje nás pro nezávaznou poptávaku.

Nabízíme také úklid

Úklid domácností

Potřebujete jednorázový či pravidelný úklid vaší domácnosti? Nemáte na úklid čas, nebo jen raději využijete volný čas s vaší rodinou nebo kamarády namísto uklízení? V takovém případě Vám nabízíme  řešením a to kompletní úklid vašeho domu. Více zde

Postavební úklid

Nabízíme postavební úklid, úklid po malování, rekonstrukci, nebo jiných stavebních úpravách. Pro klienty z Ostravy a okolí zajistíme úklid po všech typech řemeslných prací. Úklid po stavebních pracích najdete zde

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří a administrativních prostor, kompletní úklidové služby a hygienický servis. Úklid administrativních prostor najdete zde

Zajistíme Vám také úklid komerčních nemovitosti v Olomouci !