Menu Zavřeno

Úklid firem Ostrava

Služba úklidu firem Ostrava jsou rozděleny na dva druhy. Prvním je stálý úklid firem Ostrava, který je výhodný převeším s ohledem na pravidelnost a je prováděn v určeném čase. Tento typ úklidu firem Ostrava je ideální proto, že máte o čistotu vašeho pracoviště postaráno dlouhodobě a nemusíte pracně řešit tento problém svépomocí.

Druhým typem je tzv. jednorázový úklid domácností Ostrava, který se provádí obyvkle kvůli určité události. Např. po rekonstrukci interiéru firmy, po malování firmy, nebo při generálním úklidu firmy v Ostravě, apod.

Úklid firem Ostrava

Úklid firem Ostrava  obvykle provádí:

  • Úklid kanceláří Ostrava
  • Úklid skladových a výrobních prostor Ostrava
  • Úklid administrativních místností a firemní prodejny Ostrava

Rozsah úklidu firem v Ostravě a požadovaných prací je nutno předem domluvit. Firma si může objednat v rámci úklidu čištění oken, mytí podlah, úklid prachu, čištění koberců, mytí nábytku, kompletní úklid jednacích místností, pravidelný úklid sociálního zařízení, úklid a pořádek v kuchyňce a jídelně, atd.

V rámci služeb úklidu firem Ostrava používáme moderní a především účinné a osvědčené přípravky. Úklid firem, který poskytujeme pro zákazníky z Ostravy a okolí, provádíme se zkušenými pracovníky, kteří jsou samozřejmě náležitě proškoleni.

Pro úklid firem Ostrava využijte naši spolehlivost a kvalitu provedeného úklidu.

Mimo služby úklidu firem v Ostravě a okolí zajišťujeme také další úklidové činnosti dle vašich požadavků. Zajišťujeme dlouhodobý i jednorázový úklid firem i domácností v Ostravě a okolí.

Úklid firem Ostrava – kvalitní služby pro Vaši firmu, které pro vás zajistí vše potřebné od vytírání podlah až po mytí oken aj.

Úklid firem Ostrava